Wednesday, January 18, 2012

Wielki Plebiscyt 2011 - głosowanie

 Hej. Spokojny wieczór w oczekiwaniu na napisy do Glee i tu duża niespodzianka, pojawia się lista do głosowania w plebiscycie na fs !
 Dziś jetsm ogromnie zaskoczona. Dzięki wam, nasz blog, redaktorki, ich butiki i ich działalność moderatorska została doceniona :)

Przybliżę Wam, liste do głosowania z małymi propozycjami do głosowania. Powiem wam, że i tak cieszymy się, że jesteśmy według fs'owiczów w 5 piątce w wielu kategoriach :)

Kurcze Spaghetti ma sobie godne rywalki. Ogólnie wszyscy są świetnymi i wybitnymi rysownikami, przed wami strasznie trudny wybór. :)

Tutaj nie będę mówić kto lepszy kto gorszy, głosujcie na kogo uważacie :D

Hymm an kogo tu zagłosować :D Jeżeli uważacie, że zasługujemy na statuetkę taki ogromny prezent od was na 1 urodziny to wiecie co robić :)

Uu ja się nie dziwie tej nominacji Waclawa's, poza tym wykupiłam całą najnowszą kolekcję, a to o czymś świadczy, ponieważ zazwyczaj całą kolekcję wykupuję tylko u Fanty, tak jak większość fs'woego społeczeństwa i jestem bankrutem :D

To tyle wszystkich naszych nominacji. Myślę, że wybór w tych kategoriach będzie dla was miły nawet jeżeli na nas nie zagłosowaliście (:O) to dzięki za głosy pryz nominacji :)

No comments:

Post a Comment