Friday, January 27, 2012

And Winner :)

Dziękujemy za głosy na nas w kategorii "Najlepszy blog o fs" i na Kasię " najlepsza bloggerka pisząca o fs". Bardzo miło zrobiło się nam na serduszku, że wygrałyśmy :) 

 Dziś już 27 stycznia, jak większość z was wie, polaków otumanić się nie da i my się nie damy przeciwko ACTA  ! :) Jak ja kocham Kraków za ich walkę o internet i nie tylko ponad 15 tysięcy ludzi, szkoda, że się tam nie wybrałam :P

Poniewież mój internet na laptopie się naprawił, no dobrze tylko 3 kreski, ale to dużo, to zabieram się za pisanie posta, jeszcze przed Glee, które idzie o 15.40 (Macie oglądać !! (tvp 1)).

Ubraniem, z którym dzisiaj spróbuję stworzyć stylizację to bardzo kolorowa, krótka i bardzo ładna spódniczka z BussyChocolate ♥  Jest to element z najnowszej kolekcji, która cała jest ślicznie narysowana.
 Dziś zrobię tylko 2 stylizacje, ostatnio za bardzo was rozpieszczam ilością tych stylizacji, więc teraz będzie skromnie :)
 
Pierwsza stylizacja jest stanowczo zimowa, czapka sweterek i te buty wskazują, że wreszcie zaczęła się zima, a dla tych, którzy już tęsknią za latem, wakacjami i końcem nauki bardziej wakacyjna stylizacja 2. Spódnica jest tak świetnie zrobiona, że nawet z białą bluzką wygląda świetnie i nie potrzebuje szczególnie dużo dodatków z powodu jej kolorystyki. :)

No comments:

Post a Comment