Saturday, January 14, 2012

No to lecimy ze zmianami


Uff jest po naszej obradzie blogowej, która trwała bardzo długo chyba ze 2 godziny, ale dobrnęłyśmy do końca i mamy dla was dużo nowości. Tuż przed naszym blogowymi urodzinami trzeba zrobić porządek w szeregach naszych fs'owych działów. Jak to by wyglądało jakbyście wpadli do nas na naszą super fajną imprezę, a tu nic nieprzygotowane ? Jak by to wyglądało :)

 Nowe działy
 Parę starych działów zostało, a są to: Przegląd szafy teraz pod przewodnictwem Spaghetti, notek działowych możecie spodziewać się w Niedziele, Nowości z butików tak jak wcześniej są pod opieką Spaghetti we wtorek, a trochę zmodyfikowany Przepis Na.. we czwartek zajmie się nim Natka36,  natomiast pod moim nadzorem będzie dział "Na kilka sposobów"


Nowe działy
 Pierwszy nowy dział jest z serii  "Sylomierz", jego nazwa to "Metamorfozy". Jak sam tytuł podaje będziemy robić waszym modelką/projektantką metamorfozy. Już można się zgłaszać na nasz blogowy e-mail, zasady takie jak przy stylomierzu !
 "Like a star"- Opisujemy znana osobę, jej styl, dobieramy do jej gustu ubrania z fs'a i wiele więcej informacji, wkrótce od Bleach już w środę wtedy właśnie dział zadebiutuje na naszym blogu:)

 Pewną nowością jest też, że na blogu będą pojawiać się notki nie związane z żadnym działem. Inspiracją do notkę oczywiście będzie Fs. Zawsze będzie coś niespodziewanego na blogu, więc myślę, że będzie wam się miło czytało takie notki :)


Z bloga znika:
A tego już nie zobaczycie: "Lekcja Stylu" i "Prosto z wybiegu". Myślę, że nie będziecie zawiedzeni, że tych działów na blogu już nie ma. :)

Więcej nowości związanych z urodzinami już wkrótce :)

Co sądzicie o zmianach ?

No comments:

Post a Comment