Saturday, January 7, 2012

Kolejne zaćmienie.

Długo mnie nie było, ale wracam z nową wymyśloną przeze mnie notką, która powstała raczej z nudów i czekała na swoje wielkie wejście. Niektóre osoby wiedzą nie od dziś, że jestem wielką fanką Plotkary. Mogę opowiadać o niej godzinami, dlatego łącząc przyjemne z pożytecznym opiszę dzisiaj styl Blair Waldorf - jednej z głównych bohaterek serialu.

Styl Blair opiera się głównie na klasykach. Bardzo rzadko ubiera spodnie, zastępując je spódnicą lub sukienką. Ceni sobie elegancję i szykowność. Klasyczny szyk przełamuje kolorowymi akcentami w postaci zielonych, czerwonych płaszczyków oraz idealnie podkreślonych ust. Ciekawie dobiera także dodatki. Nigdy nie rozstaje się z opaskami, niemalże w każdym odcinku widzimy ją w opasce na głowie. Bohaterka grana przez Leighton Meester ma zarazem ciekawy i intrygujący charakter. To ona bierze udział w połowie wydarzeń, która opisuje tajemnicza osoba, kryjąca się pod pseudonimem Plotkary. Przejdźmy zatem do jej "must have":

1. Opaski:


2. Płaszcze:

3. Spódnice:


4. Sukienki:

5. Białe koszule + żakiety:Ogólnie stylizację jak najbardziej pasują do stylu Blair. Pamiętajcie, że naśladując jej styl jesteście skazane na tworzenie wyśmienitych zestawów. Stylizację, które aż rażą prostota, nie są aż tak banalne jak się wydaję. Musiałam się tutaj powstrzymywać, bo ja uwielbiam walić mnóstwo dodatków, tutaj jest ich bardzo mało.

Tak więc tą notkę uważam za skończoną i udaną. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczycie mój wpis na tym blogu (:
Do zobaczenia.

No comments:

Post a Comment