Saturday, December 10, 2011

Wyniki naboru

 Hej. Wyniki, wyniki może nie do końca. :)
Jestem zachwycona ! Było tyle wspaniałych prac, na prawdę. Było ponad 10 zgłoszeń. Żeby wam tak nie słodzić niektóre prace były identycznie sformułowane co naszej redaktorki Kasi. Prosiłam o jakąś inicjatywę i tylko sugestie co do pracy naszej redaktorki, a nie o kopiowanie jej. Więc niektórzy, także za bardzo starali się wyrazić swoje emocje w różnych rodzaju emotikonkach. Wiadomo co za dużo to nie zdrowo i nie wygląda to za ładnie i spójnie jeśli na końcu każdego zdania lub co drugiego jest emotikonka. Co do ortografii to nawet, nawet. Przeglądając niektóre prace, także sens zdania był bez sensu (np.: nie pasują dla modeli, są tylko i wyłącznie dla modelek)

Proszę o uważne przeczytanie powyższego tekstu :)

Czas teraz na wilce, wielce przez was oczekiwane wyniki naboru. Hymm możecie się martwić bo nie ma jednej kandydatki na to miano ! Zrobiłyście mi niesamowitą niespodziankę, ponieważ nie mogłam wybrać tej jednej osoby. Więc będzie kolejny etap !!

 Oto osoby, które przechodzą do kolejnego etapu: 
Natka36 
MrsRight 
Venus. 
wiolet 
Gousse
Gousse zrezygnował :< Jest mi bardzo przykro, ale to także większa szansa dla was nie zmarnujcie jej !
    Gratuluję ! Waszym zadaniem w ostatnim (chyba) etapie to napisać notkę. Tematem jej będzie napisanie notki "Przepis na.. "  Będziecie musieli się postarać, ponieważ ja piszę ten dział. Temat stylizacji jest dowolny. Pamiętajcie, aby było temat był oryginalny i aby  było coś o czym jeszcze nie pisałam notki, więc wasza znajomość i czytanie postów na blogu będzie wam potrzebna.

    Prace zgłaszacie od 10 grudnia do 22 grudnia na blogowy e-mail 

    Gratuluję i powodzenia, a tym, którzy nie przeszli ćwiczcie pisanie i zgłoście się do kolejnego naboru :)

    No comments:

    Post a Comment