Wednesday, December 14, 2011

Środowe popłudnie

Dzień dobry, witajcie.
Śniegu ciągle nie ma- przynajmniej u mnie. Są plusy i minusy. Plusem jest np. to, że chłopcy nie będą nas tz. "mydlić" (tz. jeździć śniegiem po twarzach). Minus znowu taki, że jednak zima to zima, a poza tym niedługo święta, nie będzie tej specyficznej atmosfery. 
Przepraszam, że się trochę blogowo obijam, ale nauczyciele chyba bardzo nudzą się w domu i coraz częściej robią nam kartkówki i sprawdziany. Zaiste!
Przejdźmy może do konkretów. Przybywam dzis do Was z "Prosto z wybiegu". :)

○ Prosto z wybiegu ○
 Aneta Todorczuk-Perchuć, wokalistka i aktorka. Na imprezach aktorka zawsze bryluje w pięknych kreacjach, starannym makijażu i odpowiedniej fryzurze.~kozaczek.pl

 
Chciałam podać linki do poszczególnych butików, w których znajdują się ciuszki, jednak FS mi się nie otwiera, więc będzie bez.

Sukienka- świąteczny prezent, niestety już niedostępna.
Przeźroczysta bluzka- Banana Republic ♥
Torebka- Banana Republic ♥
Rajstopy- Parsley ♥
Buty- Evelyn

Myślę, że moja propozycja choć trochę przypomina stylizację Anety ;)
-------------------------------------------------------
○ Stylomierz- MrsRight ○
Vencia została już oceniona przez Spagh, Rianka321 nie wysłała stylizacji, a jako że FS mi się nie otwiera, nie mogę jej dzisiaj ocenić.  Padło więc na pannę Right ;d
Pierwsze moje wrażenie jest naprawdę dobre. Gdy jednak się przyjrzałam,  zauważyłam brązowe i złote bransoletki, które tutaj nie pasują. Cała stylizacja jest utrzymana w szarości, a brąz i złoto się tutaj gryzą. Znalazłam jednak więcej plusów. Mianowicie to, że bardzo ciekawie wyglądają mocno różowe usta i jasne włosy. Zestaw jest ciemny, mroczny, ale to wszystko przełamuje jasna karnacja, włosy i mocno podkreślone usta. Całość jest świetna, PRAWIE wszystko (poza bransoletkami) do siebie pasuje. Jest to jednak jedna z lepszych stylizacji, które tutaj widziałam, dlatego też stawiam celujący :)

No comments:

Post a Comment