Tuesday, December 27, 2011

Wracamy, wyniki naboru, bloggerrek i wiele wiele więcej

Hej. Powracamy po przerwie świątecznej. Mi te święta przeleciały bez atmosfery świąt :< Brak śniegu, który roztopił się dzień przed wigilią zrobił swoje. Dzisiaj będzie długi post, więc zabieram się do pisania.

 Bloggerki, tygodnia, miesiąca i Facebooka.
 Zaczniemy może od podsumowania FP, z tamtego tygodnia. Jako, że był okres świąteczny i postów na blogu było stosunkowo mało, przygotowałam dla was niespodziankę. ! Każdy kto uzyskała  w tamtym tygodniu FP, ja pomnoże je razy 2 !! To taki spóźniony prezent pod choinkę :)
To lecimy:
asiam33 44 FP
wiolet 36 FP
Hellosaid 28 FP
Clemente 24 FP

Karciaczek 20 FP
Natka36  20 FP
selena123x 12 FP
Daria5 12 FP
Kasiuk2011 8 FP
Millka5 ;P 8 FP
Beki 8 FP
Bambi 8 FP
ejsh 8 FP
Ollussiaa 8 FP
Cava 8 FP
MrsRight 4 FP
Fantie 4 FP
sunnydays 4 FP
Gabryla 4 FP
Duff16 4 FPVickyy 4 FP
Wer_ka 4 FP
Tost 4 FP
Mandarynka 4 FP
 asiam33
Gratuluję po nagrody, zgłoś się na blogowy e-mail :)

Poprzez pisanie komentarzy na naszym profilu na facebooku, bloggerka facebooka zostaje....(Upss) Tutaj o ty nie przeczytacie tylko na naszym profilu. :) (Ale wyniki trochę poźniej pojawią się na profilu)

Teraz czas na chyba najbardziej wyczekiwanie wyniki... Bloggerką Miesiąca, została osoba, która dostała od was najwięcej głosów. Demokratycznie wygrała...:
 Beki

Gratuluję ! Wygrałaś z bardzo dużą przewaga głosów, aż 30-stoma. Zdeklasowałaś przeciwniczki !!To duże osiągnięcie :)
Nagroda:
 Dla modelki:
Reklama w poście, rekalam w pasku bocznym na miesiąc, 150 FP
 Dla projektantki:
-10 glamsów i 2 500 m$, reklama w pasku bocznym na 2 miesiące

Czas na mój dział..
Trochę się rozleniwiłam i zaniedbałam troszkę swój dział :) Dziś dział "Przepis na.." Takie samo zadanie stanęło przez dziewczynami, które brał udział w naborze, ale o tym troszkę w późniejszej części posta :)
Stylizację z elementem, z dzisiejszej wyprzedaży w OB
Dziś w OB drugi dzień wyprzedaży co natchnęło mnie do tytułu dzisiejszego "Przepisu na.." Najpierw stylizacje miały być całe z wyprzedaży OB lecz sklepy OB, działa strasznie wolno u mnie na kompie, przez co kupowanie ciuchów zajmuje mi dłużej niż robienie stylizacji. Więc będzie tylko jeden lub 2 ciuszki w stylizacji :)
Coś mi dzisiaj wyszła mroczna stylizacja.. Rzeczą z dzisiejsze wyprzedaży jest szara bluzeczka. Chyba jutro lub już dzisiaj na wyprzedaży są te rajtki. Wszystkie inne ciuszki są z Banana Republic ♥.

Wyniki naboru.
Ta część notki najbardziej zaciekawi 3 osoby, które przeszły 1 etap naboru. Tak dobrze napisałam 3. Zrezygnowała MrsRight. Pytajcie ją dlaczego. Nie będę się rozpisywać dla czego, była to jej decyzja, którą szanuję. Szkoda, że 2 osoby, odeszły, które przeszyły. No trudno to chyba ich strata :)
 Teraz czas napisać coś o naszych kandydatkach. Nie zawiodłam się na was. Wszystkie 3 prace przypadły mi do gustu. Jednej osobie, pomieszały się troszkę dwa działy :) Jednak może wygrać tylko jedna. Więc nie przedłużając wygrała......
Natka36

Gratuluję !! Zgłoś się do mnie na gg, tam więcej informacji :)

No comments:

Post a Comment