Wednesday, August 24, 2011

Ugh..

Leń leniowaty.
Nowy rodzaj lenia. To ja.
Bycze się cały dzień przed komputerem, śpię do do dziesiątej, nie jem śniadania. Muszę wypocząć na całe dziesięć miesięcy z gimnazjum. Ugh. 

Dawno go nie było, co? :) No jednak dziś się go doczekaliście ^^
Kolejne sześć propozycji, które musicie mieć!
Mistake
Czyż nie jest piękna? Mało teraz w butikach prawdziwie eleganckich sukienek. Jednak u Gwenci możemy takie znaleźć w różnych walorach kolorystycznych. 

Cropciana
Butik Kropki powiększa się o coraz lepsze ciuszki. Ta torebka jest niezawodna w każdej stylizacji. Poza tym ma bardzo ciekawy fason.

Banana Republic
Nie wiem, jak to profesjonalnie nazwać. Hendmejdowa "bluzka?" od Fantie ślicznie wygląda z krótkimi spodenkami z wysokim stanem. Warto mieć ją w swojej garderobie. Jest bardzo oryginalna, nigdzie takiej nie widziałam. 

Evelyn
Świetne buty, własnoręcznie rysowane za jedynie 40m$! Zdają egzamin w każdej stylizacji. Butik Loen coraz wyżej. Nie dziwmy się, skoro oferuje nam takie ładne ubrania.

Pixela
Nie wiem czemu, ale ten wisiorek spodobał mi się od razu. FS powiększył się o kolejną, wspaniała rysowniczkę ^^

Insondable
Nasza Kara siedzi na FS'ie już całe 300 dni. Z tej okazji dodała 15 ubranek, mi. te śliczną sukienkę. 

---
No, muszę trochę nadrobić, więc mam dla Was dwie oceny stylomierzem.
Adidasiku, wysłałaś dwie stylizacje, mam dylemat która wziąć, więc biorę obie ^^
Oesus. Zacznę może od początku. Wyglądasz jak solarka oO Włosy jaśniejsze od karnacji nie wyglądają ciekawie. Gdzie nos? Nie wiedziałam, że FS oferuje nam usuwanie nosa. No i ten makijaż.. zbyt mocny. Co do ubioru.. ekhm, chyba każdy powinien wiedzieć, że nie łączymy dwóch różnych wzorów- w Twoim przypadku pasków i kwiatów. Panuje tu chaos. Wybrałaś bardzo ładne i wysokiej jakości ubrania, szkoda, że zrobiłaś z nich taki brzydki komplet.
Tutaj chyba każdy się zgodzi.
--
No, tutaj już trochę lepiej. Szczególnie twarz jest ładniejsza. Delikatny makijaż i śliczny kok. Fajne połączenie. Tylko zostaje kwestia nosa- gdzie go zostawiłaś? Ciuchy jak zwykle bardzo ładne, jednak te pończochy mogłaś zastąpić zwykłymi jeansami. Buty ujdą. Wisiorek tu niepotrzebny, bo mamy na bluzie nadruk. Fajnie by było, gdybyś dodała młodzieżową torbę- stylizacja automatycznie stałaby się ciekawsza. 
No cóż, każdy uczy się na błędach. Mam nadzieję że te oceny Cię od nas nie odstraszą i dalej będziesz się zgłaszała, z coraz lepszymi zestawami :)
---
Ode mnie to tyle. Miłego lenienia się przez resztę wakacji. 

No comments:

Post a Comment