Sunday, August 21, 2011

Stylomierz - Animi ♥

Noo kurczę blaszka!
Witajcie. Miało mnie tu dzisiaj nie być, ale jestem. Czemuż to? (moment, w którym będę sie użalać) Nikt nie nie kocha :< Prawie jak Spagh. Miała przyjechać koleżanka, ale ona woli sobie jechać na basen niż posiedzieć ze mną. Skończyła mi sie Fantazja, mój szczur woli spać, zjadłam już całą czekoladę, a dodatkowo przeczytałam już wszystkie demoty/komixxy/mistrzowie i się nudzę. Na zdjęciach płyt koleżanki nie widać nazw piosenek, a dodatkowo miewam niewyjaśnialnie dziwne sny. Dzisiaj na przykład byłam na obozie z królem lwem i straciłam zasięg. -,- Masakra. Lecz ja już może kończę, bo mam ocenić Animi, a z tego co widzę, już się złości, że wole nawijać. No, ale już kończę. 

---
No to do dzieła, Veunette.
No to już. Chwilka, muszę to ogarnąć oO 
Więc tak, masz plusa plusowego za rysowane ciuszki. Twarz mi się podoba, nie mam nic do zarzucenia. Zejdźmy niżej.. szaro, buro i ponuro. Gdzie kolory? W fotoszopie zabrakło farbek? No, ale chociaż jest dopasowane kolorystycznie. Lepiej by było, gdyby zamiast balerinek były trampki. Na żyda te uszy. Ipod'a prawie nie widać. Stylizacja nudna. Jestem zmuszona dać Ci...
co i tak nie jest aż tak złą oceną.   
-
No i wysłałaś mi dwie stylizacje, nie wiedziałam która wybrać, więc tę tez ocenię :) 
 Tu też potrzebna mi chwila.. dobra, chyba już.
Tym razem, dla różnorodności zacznę od dołu. Karwasz, znowu te buty oO W tej stylizacji się nie sprawdzają. Jeśli stawiasz na elegancję- spódniczka powinna być dłuższa. Nadaje się bardziej na dyskotekę. Bluzka super słit (jak to mawia Spagh). Fajnie że urozmaiciłaś ja kokardą. Torebka nie jest zła, lecz mogłaś wybrac inny kolor, np. czarny i do tego czarne buty. Co do twarzy.. nie podoba mi się połączenie ubierankowych oczu z rysowanymi ustami, ale to tylko moje widzi mi się. Reszta, jest dobra, a nawet bardzo dobra. 
---
Napisała do mnie Fantie i wysłała mi dwa spoilery ze swojej najnowszej kolekcji, która już niebawem w Banana Republic ♥ . Oto i one:
Prawda, że śliczne? ♥.♥ Mam dla Was pocieszająca wiadomość- nie będa limitkami, więc każda z Was będzie mogła je kupić :) 

Z mojej strony to wszystko na dziś. Miłej niedzieli ^^ 


No comments:

Post a Comment