Friday, August 19, 2011

Stylomierz PART 1

Jest. Dziś mam dla Was wyjaśnienie ocen stylomierza i jego pierwszą część :) Miałam to napisać wczoraj, ale były problemy z bloggerem. Wiecie.. jaki mi się śnił piękny sen? To się dowiecie. Byłam na koncercie Metallicy! Woo <3 Szkoda tylko że nie "dospałam" to początku, kiedy to mieli zacząć grać.. No ale koniec mojego nudnego życia. Przejdźmy do konkretów :))

Stylomierz- wyjaśnienie ocen.
W stylomierzu będziemy oceniać inaczej, niż w ocenach. Mianowicie będą cztery oceny, które za chwilę poznacie. Chcę tylko podkreślić, że stopnie nie będą odpowiadały tym w szkole! Przykładowo- jeśli osoba dostanie bardzo dobry, nie jest to piątka. 
Ocenę tę otrzyma osoba której stylizacja będzie bezbłędna i ciekawa. Zaskoczy nas umiejętnym łączeniem ubrań i doskonałym wyczuciem stylu.
Ten stopień otrzyma osoba, której stylizacja nie zawiera wielu błędów, jednak jest ciekawa i dokładna.
Stylizacja mało ciekawa z błędami.
Niepoprawna i niedokładna stylizacja. Jest to najniższy stopień, jaki można uzyskać.
---
To teraz, gdy już znacie oceny, ocenimy Angelene. Naszą była redaktorkę na blogu.
Już na pierwszy rzut oka mogę śmiało stwierdzić, że to jedna z lepszych stylizacji. Do twarzy nie ma się co przyczepić- jest ładna i oczy są ciekawie podkreślone. W dodatkach zdziwiło mnie tylko to, że połączyłaś srebro ze złotem- czy to jakaś nowa moda? Jak widać o czymś nie wiem :) Reszta jest okej. Dobrze że dodałaś wisiorek, w tym zestawie był konieczny. Ubrania ładnie zestawiłaś. Zwykła bluzka fajnie wygląda z niezwykłymi spodniami. Całość dopełniłaś butami, jest świetnie, nie ma co.

No no, pierwsza ocena, a już tak wysoki stopień. Brawo, Angele :)
(przypomnę- oceniałam aktualną stylizację) 

No comments:

Post a Comment