Friday, May 11, 2012

Groźna Natka :)

Witajcie :)
Jak zauważyliście ostatnio jestem tu bardzo rzadko, jeśli chodzi o pisanie. Natomiast regularnie zaglądam na bloga i kibicuję naszym próbniaczkom. Musicie mi wybaczyć tę nieobecność, ale sami wiecie, iż maj kojarzy nam się głównie z poprawianiem ocen, a ja choć jestem jedną z najlepszych uczennic w (10-osobowej) klasie, muszę dość dużo ocen poprawić, dziiiiwne. 

Jakiś czas temu wraz z przypływem weny postanowiłam stworzyć zestawy. Okazały się kompletnie nie w moim stylu, ale ostatnio na takie niecodzienne stylizacje mam ochotę nawet w świecie realnym. Jak to Bleach ujęła w jednym z komentarzy "Groźna Natka", dlatego można stwierdzić, że to dzięki niej tytuł jest taki, jaki jest. :P Jak zawsze, zrobię sobie małą samowolkę i dzisiaj przejdę do działu pomieszanego z "Na kilka sposobów" i "Lekcja Stylu". Zapraszam!

Tematem przewodnim moich zestawów jest kolor czarny, który na pozór jest bardzo łatwym i prostym wyborem do stworzenia stylizacji, ale postaram pokazać się Wam, drodzy czytelnicy, iż można stworzyć z nim fajny, trochę mroczny zestawik. ;)

Już od początku możemy zobaczyć, że "główne skrzypce" gra tutaj świetna kamizelka wyjęta prostu z Fantowej myszki w połączeniu z białym body, ozdobionym na ramionach czarną koroneczką. Świetne spodnie z ćwiekami naszytymi na kolanach, fajnie współgrają z czarnymi butkami, również posiadającymi materiał przypominający lekko koronkę. Dodatkowo zestaw urozmaiciłam takimi dodatkami jak: ukochana przez wszystkich klawiszowa kopertówka, obroża z ćwiekami, tatuaż oraz chusta/bandana (w ręce).
---------------------------------
kamizelka - Beetlebum 
body - Cross
spodnie/leginsy - Cross
buty - Beetlebum
naszyjnik - Beetlebum
tatuaż - Cross
pierścionek - Parsley
chusta/bandana - Pearl

Czas na kolejną, już spokojniejszą stylizację, w której uwagę przykuwa biała koszula w czarne paski. Uwielbiam połączenie kołnierzy z fajnymi, eleganckimi bluzeczkami lub jak w tym wypadku koszulami. Pamiętajmy, iż ze wzorami musimy bardzo uważać, dlatego żeby nie popełnić wielkiej gafy wybrałam spodnie w bezpiecznym wydaniu. Następnie zestaw został wzbogacony wygodnymi trampeczkami, elegancką torebką, natomiast moja postać została obdarowana pyszną kawą, która świetnie sprawdzi się jako dodanid energii podczas zakupów. No bo przecież to niesamowicie męczące zajęcie. ;) Starałam się skupić na tak małych szczegółach jak kolor ust, włosów i makijaż.
---------------------------------------
koszula - Cross
spodnie - ♥ Black Banana
kołnierzyk - Pearl
opaska - Pearl
bransoletki - Beetlebum
bandana - ♥ Black Banana
trampki - Cross


Mam nadzieję, iż stylizacje przeze mnie przygotowane choć w małym stopniu przypadły Wam do gustu. Jutro specjalnie dla naszej kochanej Finessie, która aż tak bardzo przeżywa to, iż kolejka stoi nieruszona, zabiorę się za ocenianie. :)
Do zobaczenia.No comments:

Post a Comment