Friday, February 24, 2012

Oscarowo

Cześć :) Korzystam jak mogę z ostatnich dni wolności. Tylko 2 dni i trzeba będzie iść do szkoły. Grryy.. na samą myśl mi nie dobrze.. Ktoś planuje oglądać noc oskarową jak ja ? Znając mnie obudzę się nie wiedząc czemu ten budzik dzwoni i pójdę dalej grzecznie spać ;)

Głosujcie w ankiecie, czy chcecie aby FP zostały. Zrobiłam ją bo wydaje się to już mało oryginalne skoro większość blogów to od nas odpaczyła :) Jeżeli jesteście naszymi czytelnikami i nie tylko o fp wam chodzi to miałoby było głosować na nie. :)

Cała nasza załoga szykuje coś specjalnego, na razie jest to wstępny projekt mojej inicjatywy, za  niedługo gdy będzie więcej konkretów, coś wam wyjawimy. Powiem tyle, czegoś takiego nie ma na żadnym blogu o fs !

Ostatni post tydzień temu, który się pojawił to mój więc żeby nie było, że jeden i ten sam dział cały czas na blogu dziś coś w innym wydaniu. :)

 Dziś trochę pomarzymy...  Chyba każdy kiedyś marzył, aby być na czerwonym dywanie u boku słynnych gwiazd hollywood'u . Moje marzenie się spełni w pewnym stopniu, zrobię stylizację na czerwony dywany Fs'owy :) Raczej gwiazdą fs'a  nazwać siebie nie mogę, ale pomarzyć można  ;)

 Czerwony dywan zawsze kojarzy się z długimi zwiewnymi sukniami i gwiazdami w blasku fleszy. Każda wpadka widnieje na pierwszych stronach gazet i nic nie umknie czujnym oczom paparazzi. Myślę, że ja takich wpadek nie zaliczę, chodź weny brak ;)
Stylizacja ja najbardziej Oscar'owa. W tej sukni zakochałam się od razu, jest dość droga, ale warta swojej ceny. Za bardzo zaszaleć nie mogłam, bo suknia jest duża i nie daje dużo możliwości.

Druga stylizacja jest bardziej młodzieżowa. Dziwnie by wyglądało, aby pani w podeszłym wieku wyszła w takiej stylizacji na taką imprezę.

Konkurs Oscarowy
Teraz wy wykażcie się swoją wyobraźnią. Jak wyobrażacie siebie na czerwonym dywanie ? Zróbcie stylizacje o takim temacie i prześlijcie w komentarzu pod tym postem wraz ze swoim nickiem.

Nagroda: 20 glamsów i 3 000m$ / 150 FP i reklama w poście

Zgłaszać można się do Niedzieli godz.14.00 
Zapraszam do zabawy :)

No comments:

Post a Comment