Wednesday, February 15, 2012

Black and white.


Dzisiaj znów trochę z innej beczki. Jak zauważyłyście, jest tak po raz kolejny, ale to dlatego, że co chwilę przychodzą mi do głowy nowe pomysły na notki. Dzisiejszy post również jest nietypowy, jednak do rzeczy. Połączenie bieli z czernią uchodzi za banalne. Uważa się, że to połączenie jest tz. "bezpiecznym". Zestawienie tych kolorów nie jest zbyt zaskakujące, jednak chciałabym Wam pokazać, że nie zawsze musi tak być. Przygotowałam dla Was 4 stylizacje którymi mam nadzieję pokażę, że nie zawsze biel i czerń to połączenie banalne.
Tę stylizację przygotowałam znacznie wcześniej, jednak sądzę, że pasuje do tematyki dzisiejszej notki. Zestaw jest elegancki, nie ma tutaj mocniejszego akcentu, tak więc dodatkowo pomalowałam usta na krwisty czerwony.

Rajstopy, sukienka, pierścionki- Oficjalny Butik FashionStyle
Buty- Banana Republic ♥
Torebka- Royal Guste ♥ 

W tej stylizacji jest już bardziej niegrzecznie i młodzieżowo. Krótką mini zestawiłam ze zwiewną, białą bluzeczką (założyłam ja kilka razy na modelkę) i czarnymi koturnami. W takim zestawie śmiało możemy wyjść na imprezę. :)

Bluzeczka, torebka, buty- Oficjalny Butik FashionStyle
Spódniczka- eco logic
Tatuaż- Pearl
Pierścionek (lewa ręka)- Banana Republic ♥
Pierścionek (prawa ręka)- Royal Guste ♥

 Piękna, czarna suknia to klasyka. Czerń jest ponadczasowa i zawsze na topie, jednak trzeba z nią uważać, żeby nie przesadzić. Ja zestawiłam ją z małą kopertówką i białymi perłami, a żeby nie było nudno dodałam też tatuaż i pierścionek. 

Suknia- ForGoth
Perły- Insondable
Kopertówka- Cropciana
Tatuaż, pierścionek- Lights 

Ta stylizacja jest dla odważnych. Jest ona moją ulubioną, bo jest inna niż wszystkie. Na pierwszy plan rzucają się buty i to one grają tu pierwsze skrzypce. Dodają tego "czegoś" w stylizacji. Brak naszyjnika zastąpiłam nawałem pierścionków. 

Lennonki- Chaussette
Okulary z "klapkami"- Pearl
Top, torebka, buty, pierścionek (na prawej ręce)- Royal Guste ♥ 
Pierścionek (na prawej i lewej ręce)- Parsley
Pierścionek (na lewej ręce)- Waclawa's
Tatuaż, pierścioenk- Lights
 Spódniczka- eco logic

---
Co sądzicie o stylizacjach? Czy uważacie, że udało mi się złamać zasadę, że black&white to banalne połączenie?

No comments:

Post a Comment