Friday, March 2, 2012

Gabinetowy zawrót głowy

Hej. Kolejny tydzień i tylko moja notka, nie martwcie się, myślę, że w weekand pojawią się jakieś posty od redaktorek. Ja próbuję się dziś wywiązać z grafiku nom może w inny sposób ;)

Uwaga!
FashionPointy (FP) na próbę zostaną usunięte z bloga na miesiąc. Po miesiącu zadecyduję czy FP zostają czy zostaną usunięte na dłuższy czas.


Jak chyba każdy wie powróciła stara/nowa opcja czyli "Gabinet Stylistki". Stylistek, a dla niektórych wybawicielek mody jest około 130, ale czy każdej można powierzyć swoje ciężko zarobione pieniądze ? Spróbuję Wam przedstawić moją mini listę gdzie warto zaglądnąć, aby dostać coś fajnego i nie drogiego.
(Aby przejść do gabinetu kliknij w obrazek)
 

Kto nie chciałby ubierać się u "Najlepiej ubraną postać 2011 roku" według Plebiscytu Fashionstyle ? Sam tytuł mówi, że stylizacje będą na najwyższym poziomie. Stylizacje już od 700m$ lecz warto ;)
 Stylizacje bardziej w rockowym i mrocznym stylu. Saogi. robi w szybkim tempie stylizacje, zrobiła ich już ponad 40 w tak krótkim czasie. Jestem pod wrażeniem :) Zamówić pewnie można za małą cenę co udowadnia duża liczba zadowolonych klientów.

Wcześniej nie znałam tej osóbki :> Stylizacje mnie ujęły swoją oryginalnością tak jak i wiele, wiele klientek. Jak sama właścicielka twierdzi: "W moim salonie każda z was dostanie to czego chce i zapłaci grosze :)" Czemu jej nie wierzyć ? ;)

Za niedługo możecie spodziewać się także czegoś powiązanego z Gabinetami, a teraz co sądzicie o notce ? :)

No comments:

Post a Comment