Saturday, February 4, 2012

URODZINOWA Rozpiska

 Hej :) Ostatnie szlify nad nagrodami dla Was i możemy ruszać. No nie zupełnie ;) Sobota będzie bardzo pracowita, aby w niedzielę wszytko było na błysk. Jedyne moje zmartwienie czy dużo osób się zjawi na nasz Maraton Urodzinowy Mini Konkursów, myślę, że minie nie zawiedziecie :)

Oficjalnie ogłaszam już wszystkie jutrzejsze atrakcje:
 Nasz urodzinowy czat, poprzez który będziecie mogli miło sobie porozmawiać przed konkursami, aby lepiej poznać swoich towarzysz, w trakcie trwania konkursów, dzieląc się swoją opinią o pytaniach i odpowiedziach oraz to chyba najważniejsze w czasie quizu odpowiedzieć na pytania, które będą tam się pojawiać, będzie od około południa, czyli od godziny 12 możecie śmiało zaglądać i robić te wszystkie rzeczy o których wspomniałam.

Od godziny 16 będzie trwać Maraton Mini Konkursów,  ich ilość będzie zależała od liczby osób, która wpadnie na naszą imprezkę :) Więc jeżeli chcecie wygrać fajne nagrody i trochę się pogłowić nad pytaniami to wpadajcie.


 Gdy opadnie cała podniosła atmosfera wygranych i flustarcja przegranych, przejdziemy do kolejnego punktu wieczoru, czyli quiz. Planuję je około godziny 18. "Planuję" ponieważ nie wiem kiedy się zakończą, ale pewnie gdzieś przed tą godziną :)
W quizie będą pytania dotyczące Nas i bloga, więc kto czyta bloga często nie będzie miał problemów,a by zgarnąć kolejne nagrody.
 

  I jeszcze parę innych niespodzianek, których nie zdradzę.

Przypominam zaproszenie na urodziny:

No comments:

Post a Comment