Sunday, May 1, 2011

Ocena stylizacji - PinkPanther


Ostatnio na blogu bardzo często pojawiają się nowe notki. Przeszkadza Wam to? A może wręcz przeciwnie, lubicie czytać nasze wypociny i nie gubicie się w tym gąszczu nowych wpisów? (;

Teraz czas na kolejną ocenę. Ostatnio ich dużo, ale mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza. Jutro albo we wtorek postaram się zrobić notkę z nowościami z butików, bo dawno czegoś takiego na naszym blogu nie było. No ale teraz do rzeczy. Oto stylizacja PinkPanther:
Twarz:
+ Właściwie wszystko jest na plus, bo: ładnie podkreśliłaś oczy, włosy współgrają z karnacją. Wszystko mi się podoba, więc dam Ci 10/10!

Strój:
+ SPODNIE! Gdzie je kupiłaś? Pochwal się! Wypatruję już takich od dłuższego czasu, ale nie mogę nigdzie takich znaleźć. Masz u mnie za nie dużego plusa, bo są mega stylowe, mają świetny kolor i w ogóle są super.
+ Bluzka włożona w spodnie - kocham takie rozwiązania.
+ Obecność dodatków.
- Trochę mi przeszkadzają te buty. Fajnie, że zestawiłaś je razem z futrzaną kamizelką, ale moim zdaniem psują one cały efekt.
Ocena: 9/10

Pierwsze wrażenie: Niestety, ale od razu rzuciły mi się w oczy te buty, które jak wspominałam wcześniej - psują cały efekt. Mimo tego, Twoja stylizacja wywarła na mnie dobre wrażenie, bo ma w sobie to "coś".
Ocena: 8/10

Ocena za całość: 27/30!
BARDZO DOBRY! Gratulacje!

No comments:

Post a Comment