Tuesday, May 3, 2011

Nowości z butików cz. 2

Witam :) Wczoraj było dość dużo notek i zamieszania. Panna kopiara ma czas do dzisiaj wieczorem jeśli dalej będzie mieć to co ja na "swoim blogu" piszę do bloggera i szopka się zakończy... To takie małe przypomnienie, a teraz do tematu. Wczoraj była pierwsza część butików z nowymi kolekcjami teraz czas na 2. Będę pisać o 3 sklepach.

To tak na pierwsze ogień niech idę ja ;D. Wczoraj dodałam mini kolekcję rysowaną przeze mnie. W tej mini kolekcji jest bielizna aby nasza modelka/ projektantka nie wyglądała łyso bo teraz jest goła ;)
Mój sklep to oczywiście FORNARI.
Oto parę bielizn.

Na drugi ogień idzie Sklep Estee, którego projektantką jest Shue ♥. Kolekcja nazywa się Spring. Bardzo dużo fajnych ciuszków kolejny raz polecam :) Te leginsy za pewne kupię.

Ostatni dzisiaj sklep to Mango♥ pod przewodnictwem angelene. Kolekcja nazywa się a girl with one eye. Bardzo kobieca kolekcja, parę rzeczy na prawdę przypadły mi do gustu i na pewno kupię :)
Oto para ciuchów:

Znacie jakiś fajny sklep, który ma nową kolekcję ? Poinformuj mnie o tym wyślij e-mail, a w zamian dostaniesz 5 FP za każdy podany sklep, który zostanie opublikowany w poście. :)

No comments:

Post a Comment