Friday, May 27, 2011

Nowości z butików

Cześć! Ostatnio nic nie pisałam, ale ten tydzień był dla mnie strasznie pracowity i teraz się cholernie cieszę, że rozpoczął się weekend. Całe szczęście, że za niecały miesiąc zaczynają się... WAKACJE!

Po kilku tygodniach milczenia w sklepie BussyChocolatte pojawiła się nowa kolekcja. Oto kilka ciuszków, które najbardziej mi przypadły do gustu:


Moim zdaniem ta kolekcja jest jedną z gorszych w BussyChocolatte, ale nie zapominajmy, że MrsRight tworzy ubranka do Oficjalnego Butiku, więc to zrozumiałe, że ma dużo mniej czasu dla swojego sklepu.

Kolejny sklep z nową kolekcją to Empathic . Butik ten został założony stosunkowo niedawno, a już kilka razy pojawił się na naszym blogu. Świetna reklama na sam początek, nie? Właściwie to w butiku są dwie nowe kolekcje, więc pokażę Wam najlepsze ubranka z obu dostaw:


Myślę, że ubranka nie każdemu przypadną do gustu. Pierwsza kolekcja składa się z 15 sukni balowych. Mnie się one podobają, aczkolwiek nie kupiłam ich, bo i tak bym nie założyła ich na swoją postać. Kolekcja "Rock", jak sama nazwa na to wskazuje, zawiera ubranka w stylu rockowym.

Znacie jakieś ciekawe, lecz mało znane butiki? : )
No comments:

Post a Comment