Sunday, May 15, 2011

Nowości z butików

Witam. Jutro piszę próbny test gimnazjalny ale co mi tam napisze posta ;DMożliwe, że jeszcze dzisiaj pojawi się artykuł "Prosto z wybiegu". Dzisiaj do zaprezentowania mam dla was dużo butików więc nie będę pokazywać ciuszków tylko banery sklepów i będzie więcej tekstu o nowej kolekcji.
Więc nie przedłużam i zaczynamy :)
Sklep użytkowniczki Adziuniaaa. Bardzo kobieca, a za razem dziewczęca kolekcja. Wiosenno-letnie ubrania idealne na tą porę roku. Bardzo dużo butów i dodatków. Dużo ciuchów więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

 Ten sklep dopiero zaczyna swoją działalność, ale i tak ciuchy są bardzo dobrze wykonane. Ubrania są z ubieranek. Kolekcja nosi tytuł Feeling. Nie mam co się tu rozpisywać... tylko zaglądać do butiku :)

Projektantka zajmująca się tym butikiem to patusia009. Najnowsza kolekcja jak widać na banerze nosi tytuł Summer. Jest to kolekcja rysowanych strojów kąpielowych. Na prawdę szacun. Bardzo fajny pomysł na kolekcję i bardzo fajne wykonanie. Oby tak dalej ! :)

Dużo razy pisaliśmy o tym butiku. Bardzo szybko wchodzą nowe kolekcję. Tym razem nazwa kolekcji to Sunny w połączeniu z Hubble. Więc jak sam tytuł sugeruje jest to kolekcja wiosenno-letnia. Znajdują się w nim poza normalnymi ciuchami, krótkimi spodenkami także stroje kąpielowe. Niektóre rzeczy są bardzo oryginalne i w żadnym sklepie ich nie widziałam.

Aby przenieść się do jakiegoś butiku kliknij w baner sklepu nad opisem :)

Masz nową kolekcję ? Zgłoś się do nas na e-mail :)

No comments:

Post a Comment