Friday, March 23, 2012

Metka

Hej :) Jak ja kocham jak  jest tak słonecznie i można wyjść na dwór. Jutro nie spodziewajcie się filmiku, kto by cały dzień ślęczał w taką piękną pogodę, która zapowiadają ? Lenistwo też tu wkracza, ale kto by się tym przejmował :]

 Pierwsza metamorfoza była już dawno, dawno temu, więc pasowało by nadgonić kolejkę. Więc wkraczam, aby mam taką nadzieję uratować kogoś modelkę  lub ochrzanić za to, że jest śliczna i mi tylko głowę zawraca ;) Dziś postaram się pomóc Selenie123x. No to lecimy ;)

1.  Twarz
Może i ta twarz nie była by taka zła, ale cały czar zabijają te niebotycznie wielkie okulary, które, chyba na żadnej modelce nie wyglądały by dobrze. Twarz twojej modelki to pomieszanie dwóch oblicz fs'a. Tej starej usta, nos i jeżeli się nie mylę to też oczy i nowej, czyli fryzury. To połączenie jest takie sobie.
Po:
Chciałam zostawić coś z twojej dawnej postaci stanęło na włosach. Sądzę, że jest bardziej naturalnie niż dotychczas i twarz stała się bardziej stonowana.

2. Strój
Ubierankowe ciuchy. Chyba bardzo lubisz fs'a przed ery rysowanych ciuchów lecz na pewno mogłyby się lepiej ze sobą komponować. Tak jakoś nijako, kurcze jak ja lubię jak nie wiem jak ocenić stylizacje ubierankowe bo odeszło one w niepamięć, może zamiast pleść głupoty przejdźmy dalej...

 bluzka biała  Paper Moon
płaszczyk Eyene
torebka Eyene
naszyjnik Barson's collection
buty Banana Republic ♥

A to ja też szczeliłam tobie stylizacje z ciuchów ubierankowych. Tak dawno tego nie robiłam, że zajmuje mi to teraz więcej czasu niż jakbym robiła z ciuchów rysowanych.

 I na tym kończymy dzisiejszą metamorfozę. Lepiej przed czy po ?

Edit: Ohh Pastela nie fochaj się :C Pozdrawiam Pastele w jej okrągłą rocznice na fs'ie :)

No comments:

Post a Comment