Saturday, November 12, 2011

Przez łąki, przez pola pędzi fasola!

Heej :D O czym to ja mogę dzisiaj sobie pogadać? Wczoraj kuzynka z synem przyjechała. Ten jej syn jeszcze rok temu taki był mały i słitaśny, a teraz wchodzi to normalnie w takiej dresiarskiej bluzie, z iPhonem w ręce i takimi dużymi fajnymi słuchawkami. Ja robię "O.O". Ale dobra, podeszłam do niego i się pytam, czego słucha, a on odłącza słuchawki i tak mnie to powaliło... Leciała taka dziwna muzyczka i śpiewali "Przez łąki, przez pola pędzi fasooola! Malowana, coś tam coś tam do re mi fasola la!" XD

Już pojechał, a tak się szczęśliwie złożyło, że nareszcie naprawili FSa ^^ Bez tego bym nie mogła napisać notki, jako że dziś nowości z butików (:

To zaczynam. A tak w ogóle już mi się tak na serio zachciało założyć bloga, na którym bym sobie mogła ględzić i filozofować, i ględzić i tak ciągle... Ale nie mam pomysłu na nazwę :< Zatem jeśli macie jakieś pomysły to będę wdzięczna za wyjawienie mi ich ^^

Standardowo klikając w logo zostaniecie przeniesieni do butiku ;)
Egoistycznie jak zwykle dodaję moje Waclawa's na początku. Znajdziecie tam głównie elganckie ciuchy :) Kosztują po 40 - 50 m$. Dumna jestem tylko z tej jednej sukienki, której Blee użyła w ostatnim Prosto z wybiegu :D

Do kupienia są już również jakże zacne hendmejdy Fantie. Jest to 10 sukienek po 40 m$ ^^.

Och, logo mnie zachwyciło :D With zaczyna rysować, łii! W tej kolekcji znajdziecie koszulki z różnymi fajnymi nadrukami oraz parę innyh rzeczy (:

Logo proste, ale tak fajne połączenie czcionek wygląda ciekawie nawet na białym, pustym tle :). Ciuchy bardzo starannie narysowane, każdy po 100 m$.

Do BussyChocolate ♥ również zawitało trochę hendmejdów :D Jest to osiem ciuchów, każdy z nich kosztuje 40 m$.

Unmei także rysuje :D Niestety tu wszystkie miniaturki są takie same, przez co w garderobie ciężko odróżnić ciuchy :<

A oto i Kardin ^^ Jesienna kolekcja jest bardzo fajna :) Wszystko po 50 m$. Ja nic dla siebie nie znalazłam, ale może wy coś kupicie... ;)

Trochę spóźniona halołinowa kolekcja pojawiła się w Smart Line ^.^ Hendmejdy naprawdę świetnej jakości, narysowane że mhrr ;3 Mimo, iż do halołin prawie rok, warto coś tam zakupić :)

Ło, kurde, dopiero żem się skapła, że piątek był wczoraj ;O Co te wolne robi z człowiekiem...

Kolejką ocen spróbuję się zająć w najbliższym czasie, dziś jakoś nie mam weny do oceniania >:

No comments:

Post a Comment