Sunday, November 13, 2011

Nio to jedziemy ze stylomierzem (:

Witajcie :). Muszę w końcu zająć się tym stylomierzem, zatem dzisiaj będą dwie ocenki i mały spoiler :D

Pierwsza idzie Telli ^^
Cóż mogę powiedzieć... Lubię oczo-jebne kolorki, ale ta stylizacja jakoś nie zachwyca. Główka ładna, wesoła. Bluzka i żakiecik pasują do siebie kolorami, choć z reguły jestem przeciwko łączeniu ze sobą kilku tak neonowych kolorków. Spodnie... I tu zaczyna się niefajność, gdyż *tu zacytuję opis na gg pewnej osoby* "Legginsy nie spodnie, zasłaniaj dupę" (czy jakoś tak podobnie).Buty, uch, szpile mi tu jakoś się nie wpasowują. Góra jest znacznie lepsza od dołu tej stylizacji... Ubolewam też nad przyciętym rękawem żakieciku, to pewnie przez nałożenie czegoś nie z OB >: Ale jednak bransoletka i pierścionek są słit, zatem uważam, iż należy się dostateczny :)

Dalej leci Tościk ^^ Uhuhu, 3 stylizacje... Dzisiaj ocenię tylko jedną, bo się trochę spieszę - trzeba lekcje odrobić i pooglądać Naruciaka.
Widzę, iż lubisz BR :D Ajm hepi z tegoż powodu ^^ Sukienka i buty są śliczne i, co najważniejsze, pasują do siebie. Nie lubię tego nosa. Oczom przydałby się jakiś mocniejszy makijaż.Włosy ożywiają stylizację ^^ Jedynie bransoletka mogłaby być bardziej elegancka i może w kolorze włosów... ;) Nie mam nawet o czym się rozgadać, bo stylizacja składa się jedynie z trzech elementów. Przydałby się jakiś naszyjnik czy tatuaż... Jednak nie ma jakichś większych błędów, więc wystawiam bardzo dobry :D

Dostałam jeszcze mały spoilerek, a raczej go wymusiłam xD
Ta oto zacna sukienka trafi niedługo do Insondable ^^ Śliczna jest, oj śliczna :3 Kilka słów od Kary na temat kolekcji: Moim natchnieniem są lata 40-ste, czyli długie spódnice maxi, płaszczyki, kapelusze i dużo innych. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)

Ja się już nie mogę doczekać :D A wy co sądzicie?

No comments:

Post a Comment