Saturday, October 1, 2011

gdy miałam uczyć się ma biologię..

.. doszłam do wniosku, że mi się nie chce i pisze dla Was posta.
Bosze, w poniedziałek mam sprawdzian z matematyki, kartkówkę z biologi i angielskiego. Mam zrobić projekt na włoski i uczyć się na historię.. nie wyrabiam z tym wszystkim! Ja chcę do podstawówki!
Dawno nie było działu "Przegląd garderoby". Dzis uznałam, że warto by przypomnieć, że jeszcze jest, więc do pracy! :D
"Przepraszam, że już nie walczę... po prostu przejadłam się złudzeniami".
A tak w ogóle, to liczyłam sobie na ile pasuję do Krista Novoselica i wyszło 99%! Krist, czekaj kochanie, ja już tam jadę! 

○Przegląd Garderoby○
Ugh.. no to może słowem wstępu:
Mamy już jesień, zrobiło się chłodniej, więc wypadałoby zaopatrzyć naszą modelkę w nieco cieplejsze ciuszki. Nasze projektantki mają nam do zaoferowania ciekawe propozycje. Moim zadaniem na dzisiaj, będzie wskazać co będzie niezbędne na jesień, bez czego nasza modelka w chłodnie dni się nie obejdzie.
  Dużo dzisiaj tych propozycji, to jednak przez długą zwłokę z tym cyklem. Zacznę więc od stylizacji pierwej po lewej stronie. 
Sweterek jest świetny. Ogrzeje naszą modelkę w chłodne dni. Możemy go kupić w butiku Metamorfoza. Spódniczka już nieco dłuższa będzie świetna do pracy. Ma modny fason i możemy ją nabyć w Banana Republic ♥. Co my mamy dalej? Ah taak.. śliczne, długie spodnie w podwyższonym stanem kupimy w Waclawa's, a szaliczek i skarpetki czekają na nas też w Banana Republic ♥, jak i sznurowane buty i sukienka. 
Były ubrania.. pora na dodatki. 
Wisiorek, ciekawe bransoletki jak i torba, w której zmieścimy nasze rzeczy znajdują się w butiku Fantie, a pierścionek czeka na nas w Royal Guste ♥-------
Wieeem, że długo nie pisałam, jednak wybaczcie mi. 

A taka dla Was ciekawostka- limitowana kolekcja w naszym butiku będzie tak za tydzień. Bacznie czekajcie :D
No comments:

Post a Comment