Wednesday, October 5, 2011

Dziady, dziadu.. oo dziady!

Yhy, yhy. Miałam czytac "Dziady". Poczytałam ze 5 stron i doszłam do wniosku, że nic z tego nie rozumiem o.0 Ni zachciało mi się zrobić dzisiaj "Na kilka sposobów". Grr. Muszę się jeszcze matmy pouczyć. A tak wgl. to lubicie matematykę?

♠ Na kilka sposobów ♠
No cóż. Może jednak zrobię je tradycyjnym sposobem? 
Dziś głównym elementem będą okularki Fantie.
Stylizacja pierwsza: (dla niewiedzących, to pierwsza od lewej) Jak tak się przypatrzeć, to jest bardzo uniwersalna. Nie rezygnujmy z szortów, mimo że jest już jesień. Dodajmy jedynie pończoszki i już będzie nam cieplej. W bluzeczce z krótkim rękawkiem mogłoby być chłodno, dlatego dodałam sweter, by nasza modelka nie zmarzła. Gdy ściągniemy rajstopy i sweterek, nadaje się na cieplejsze dni.
sweter, buty, okulary, skarpetki - Banana Republic ♥ , rajstopy, torebka, bluzka, szorty, pierścionek - Parsley

Stylizacja druga: (środkowa) Nie wiedziałam, czy ją dodać, jednak gdy Angelene powiedziała, że się podoba, to się jednak ugięłam. Nie wiem, co tu dużo pisać. Zestaw jest z pewnością bardzo młodzieżowy. Nie ma tu już pończoch, więc dodałam w zamian skarpetki. Żeby nie było nudno, dorzuciłam też szary sweterek.
wszyskie ubrania znajdują się w Banana Republic ♥

Stylizacja trzecia: Tutaj już bardziej letnio. Okulary pasują tu co prawda bardziej, niż w poprzednich stylizacjach, ale..  co tam. Pitbull nosi okulary nawet w nocy :D Wróćmy do zestawu. Sama spódniczka wyglądałaby nieciekawie, więc postanowiłam dodać jeszcze kremowe wdzianko. Wer_ka uważała, że pantera tu nie pasuje, jednak ja sama nie widzę zastrzeżeń.
bransoletka, wdzianko, buty (były imitowane, jednak są dostępne też w wersji czarnej dla każdego) - Banana Republic ♥,  torebka - Evelyn, spódnica - Mistake

No comments:

Post a Comment