Saturday, October 8, 2011

Coś odmiennego

Cześć. Jakoś dawno nie było notki. Więc napisze dziś coś odmiennego. Sprawdzę jak powodzi się naszym partnerom. Parę spoilerków i nowości na fs :)

Partnerzy
Pierwszy partner jest blog http://pinkpanther-fashionstyle.blogspot.com/ hymmm. Czyżby zakończył działalność ? Ostatnia notka PinkPanther była w czerwcu..  Nie ma o zamknięciu żadnej informacji. Mam nadzieje, że wezmą się w garść i zaczną pisać postu bo dość fajnie im to wychodziło.

Kolejny blog to http://glamour-fs.blogspot.com/ Blog prowadzony przez Myszke_Pyszkę ma się bardzo dobrze. Nowa szata graficzna bardzo mi się podoba może jest mało fs'owa ale i tak jest supcio :) Niektóre działy są bardzo podobne do naszych,a le niektóre nie więc za to +

Nowości z Fashionstyle
Po zbyt małej liczbie zgłoszeń wcześniejszego konkursu zoorganizowany nowy o wiele, wiele łatwiejszy, aż się dziwię, że są aż takie duże nagrody. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział takie jak ze wcześniejszego konkursu, a poziomy trudności nie mogą się równać. Zadanie jest łatwe należy zrobić zdjęcie swojego ciucha w realu i opisać dlaczego jest dla ciebie wyjątkowy :)
  
Spoilery
Od kochanej Fanty dostałyśmy pare spoilerków. Nikt takich jeszcze nie ma ! Z tą graficzką będzie powiązana jeszcze jedna sprawa z naszym blogiem ale teraz ciiii :D Ciuchy zapowiadają jak zwykle najwyższą jakoś, ale kogo tu przekonywać każdy to wie.

Oto spiolery do najnowszej kolekcji:
 

No comments:

Post a Comment