Thursday, September 15, 2011

Stoję na chodniku kiśelem umazana, ale szczęśliwa!

Żyję nadal i mam dla Was notkę. Odkąd zlikwidowano podział zdecydowanie bardziej chce mi się pisać c; Mam tylko pytanie co z Angelene? Pisze nadal? Bo nie wiem czy mogę dalej robić "Przegląd szafy". Ygh. Nienawidzę matmy. Piec godzin tygodniowo to trochę dużo. Chodźcie, zamkniemy wszystkich matematyków w piwnicy, będziemy ich tam przetrzymywać. Może usuną matematykę ze szkoły i życie będzie prostsze? W ogóle zaczęłam uczyć się włoskiego.
Salve! Sono Marta! :D
Włoski jest taaki ładny. 
No i zaczynam na nowo grę na gitarze- znowu. Gdyż jak chcę grać na gitarze basowej, to najpierw musze nauczyć się grać na klasycznej. Jak to ujął pan O.:
"Najpierw nauczyć sie grać na klasycznej, potem na basowej. To jak kupić sobie motor jakiśtam, a nie umieć jeździć na rowerze".
To tak mniej więcej. Chce być jak Krist, więc biorę się do pracy. Ruszam ze Stylomierzem, bo nie chcę, żeby dziewczyny czekały. Dzisiaj tylko jedna ocena, ale idę do Kościoła, więc wybaczcie ;3

○Stylomierz○
No to ruszam z oceną Retro_Angel .
Miałam wybrać tę lepszą, więc wybrałam.
Zdecydowałam się na tą, jest taka.. no nie wiem, jednak jakoś bardziej byłam do niej przekonana. 
Zacznę może od góry. Twarz jest bardzo fajna, fryzura mi się podoba, usta też niczego sobie. Zejdźmy niżej. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta bluzka/stanik, nie wiem jak to profesjonalnie nazwać. Efekt byłby zdecydowanie lepszy, gdyby była dłuższa. Dziwi mnie też dodanie takich legginsów. Lepiej wyglądałyby zwykle getry lub dżinsy. Okulary mogłaś sobie odpuścić. Są tu po prostu niepotrzebne. Tutaj dostateczny. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej :)No comments:

Post a Comment