Friday, June 24, 2011

Nowości z butików :)

Hej ^^ Dzisiaj nowości z butików ^^ Zamierzam je pisać co tydzień... :) Ale tym razem nie są to zwykłe nowości z butików. Są to...
Pierwsze wakacyjne nowości!
Nie gadam już tylko przejdę od razu do nowych kolekcji ;) (kliknięcie w logo przenosi do wybranego butiku :))
W Palliette nowa dostawa przepięknie narysowanych ciuchów ^^ Logo co prawda reklamuje starą kolekcję, ale przecież Gwendolin może po prostu nie chciało się zmieniać ;) W dostawie znajdziecie sukienki i bluzki z kokardkami, różnokolorowe chusty oraz rzymianki, kurtki i sweterek :3 A wszystko po 40 m$!

A w Coco Style nowe hend drołingsy :) Bardzo mi się podobają, ale kontury są kiepskie... :< Kolekcja nosi nazwę Climm ^^ Na miniaturkach widnieje napis "part 1". Czyżby Kostuchna planowała narysować więcej ciuszków? ;D Ubrania kosztują po 40 m$ lub 2 glamsy. Najbardziej spodobały mi się sukienka w kolorowy wzorek (pod względem graficznym) ;)

W All 4 you pojawiło się 5 ślicznych strojów kąpielowych ;) Pomarańczowy i czarny w kropki widziałam na Polyvore i szczerze mówiąc - chciałam je nawet narysować ;D Ale, że jestem leniwa i dziwna (jak to określiła pewna osoba z mojej klasy) - nie chciało mi się i zostałam wyprzedzona :< Wszystko jest pięknie narysowane i warte swojej ceny - 140 m$. Hmm... Kupiłabym je pewnie nawet, gdyby były za glamsy ;)

W Cropcianie logo się nie zmieniło, ale nowa kolekcja już jest ;) I to hendmejdowa! Kropce ciuchy wychodzą coraz lepiej... Może powinna zgłosić się do OB? ;D Znajdziemy tam śliczne sukienki i nawet jeansowe spodenki! ^^ (ale zrymowałam) :) Cała kolekcja po 100 m$.

Nowa mini kolekcja You are gold już w Eyene. Miniaturki jak zwykle wyczepiste, czy bardziej po mojemu - budyniaste :3 Ciuchy w złocistych barwach... ;) To jeden z nielicznych butików, który nie uległ modzie na hendmejdy :D I bardzo się z tego cieszę, bo niedługo tylko tam będą się pojawiać ubierankowe ciuchy świetnej jakości (:

Evelyn zachwyca nowym logiem i czterema pięknymi, hendmejdowymi sukienkami ^^ Nie potrafię określić tych ciuszków bez przeklinania, a nawet z użyciem słów powszechnie uznawanych za wulgarne byłoby ciężko. Są po prostu superhipermegawyjezajedżemowoevanowopiękne (z cząstką "evanowo" chodzi o to, że uważam piosenki Evanescence za naprawdę piękne, tak samo jak te sukienki :3) ;D

A ta kolekcja zwaliła mnie z nóg :D W Marvel pojawiły się... muffinkowe koszulki ♥ 4 z nich nie mają wyciętej łapki, ale to nie problem z rączkami zakupionymi w Sparklerze ;) Wykupiłam wszystkie 6 z muffinkami ^^ Te dwie puste na razie nie są mi potrzebne, ale komuś mogą się przydać ;)

Twarz modelki na logu aż przeraża... o.0 Czy jest czego się bać? Do Flowery Meadow zawitała wampirza kolekcja :3 Nie tylko dla fanów wampirów, ale też dla osób nie lubiących bladych, niewidocznych w lustrze postaci z krzywym zgryzem ;) Są tam śliczne koszulki (w tym fajowa koszulka "I don't ♥ vampajers" :D). Znajdziecie tam też blizny po ukąszeniu, ludzką krew w kubku, lustro przeciw vempajersom, krew wypływającą z ust, rozrośnięte kły, czosnek i peleryny ^^ Mrymraśnie (:

To już przedostatni butik ;) A jest to KICIA's i nowiutka kolekcja It's summer :) W każdym razie tyle tylko pisze na miniaturkach... :) Znowu ubierankowe ciuchy ^^ Jak ja się za nimi stęskniłam! Zakupić możecie tam letnie sukienki, żakiecik, spódniczki, rajstopki i koszulki :3 Minusem jest to, że nie wszystko ma wyciętą łapkę, ale zaradzić temu można tak samo jak w przypadku koszulek z Marvel ;D

Ostatni już na dziś butik (żeby Was za bardzo nie zamęczać ;D) to butik założycielki tego oto bloga - FORNARI (; Sabi dodała bardzo ładnie narysowane ciuchy ^^ Nie są one tak budyniaste jak te w Palliette czy Evelyn, ale można śmiało powiedzieć, że są dżemowe :) Ale niestety... łapki nie zostały wycięte :( Podoba mi się koszulka ze smerfem ;D Zakupiłam też koszulkę w paski.

Miałam jeszcze kilka butików z nowymi kolekcjami, ale dałam ich już wystarczająco dużo... :D
Niedługo w Waclawa's pojawi się letnia kolekcja z kilkoma hendmejdami :3 Niestety rysowanymi w Gimpie, bo z pewnych niefajnych przyczyn musiałam odinstalować Fotosozpa... :< Jednak teraz mam już z powrotem triala, a mój wspaniały kuzynek poszukuje w internecie cracka :D Na razie muszę zostać przy cofaniu daty systemowej i korzystaniu z próbnego... :(

No comments:

Post a Comment