Tuesday, July 31, 2012

IO London Fashion Week

 Cześć :3 Lecę już z wyjaśnieniami. Konkurs "Exclusive" wznowie na początku września - powód zbyt mała liczba wysłanych prac. Wrócicie z wakacji, co niektórzy będą mieć więcej czasu to konkurs wznowimy. :)

Olimpiada już od paru dni na naszych ekranach. Na razie bez większych sukcesów, ale jeden medal jest i ja już szykuję się na więcej. A dziś taki mój tematyczny dział..
 Być jak Olimpijczyk

Na ten tydzień przygotowałam, odzwierciedlenie strojów naszej reprezentacji w fs'owych realiach.
 Siatkarze dziś przegrali, ale to dopiero początek ich walki w czasie tej olimpiady i na pewno nie odbierajmy im podium i medali. ;) Ślicznie odwzorowana koszulka od Fantie, połączona ze spodenkami kobiecej reprezentacji z paroma elementami stroju siatkarzy już może wejść na boisko i grać !

 Nasze tenisistki, wczoraj walczyły dzielnie i wygrały 2:0. Podwójna siła sióstr Radwańskich. Wreszcie mogły ukazać się w innych kolorach strojów niż białe, a dzięki temu nasza modelka wygląda jakby już miała wejść na kort !

A na koniec 2 propozycje jak możecie ubrać swoje modelki na czas tego ważnego wydarzenia. Oczywiście w dwóch stylizacjach dominuje biel i czerwień. Obydwie stylizacje są eleganckie, sami wybierzcie, która jest według Was lepsza. ;)

No comments:

Post a Comment