Wednesday, July 11, 2012

No to trzeba brać się za pisanie.

Wakacje są i wakacyjny leń też. Oczywiście bez narzekania się nie obejdzie. Znajomi zaczynają wyjeżdżać, więc nic mi innego nie zostaje jak oglądanie seriali i robienie patologicznych gier w simsach. Plusem jest to, że będę miała czas na bloga.

 Mój wakacyjny dział to "Wakacyjny przepis na...", który jest łudząco podobny do dawnego "Przepisu na..." Powiedzmy że jest taki sam, ale inny, bo wakacyjny. Nieważne, ważne, że w końcu nie będę robić przeglądu szafy, a to nie należy do najciekawszych zajęć. Muszę przyznać, że ten dział jest przyjemniejszy. Chciałabym jeszcze podziękować za to, że przeszłam próbny i mogę tu pisać. Mam nadzieję, że przyzwyczaicie się do mojego narzekania. W tej notce pokażę 2 stroje ze strojem kąpielowym :)


STYLIZACJĘ NA PLAŻĘ

Wybrałam dziewczęcy strój kąpielowy w kwiatki. Jak dla mnie za bardzo sweet, ale szczegół. Założyłam różowe buty, które pasują do torby z flamingiem. Założyłam też okulary pochodzące z najnowszej kolekcji OB, którą ubóstwiam, ale mój portfel wręcz przeciwnie. Dodałam jeszcze piłkę i gazetę. Nie dodawałam biżuterii. Jest tu tak pusto, że nie ma co opisywać, ale to strój na plażę, więc inaczej się nie da.

strój kąpielowy, torebka, gazeta, piłka, okulary - OB
buty - Beetlebum

STYLIZACJĘ NA IMPREZĘ NAD BASENEM


Nie wiedziałam jak mogę nazwać tą stylizację. Ale chyba tak pasuje. Przeczytałam gdzieś, że wyraziste kolory strojów kąpielowych są modne, więc wybrałam ten niebieski strój. Chyba pierwszy raz odkąd jestem na fs zmieniłam karnację. Do stroju dodałam pasujące pareo i torebkę w podobnych odcieniach. Założyłam delikatne buty i pierścionki. Kurde, zapomniałam o bransoletce :c Rozpisywać się nie będę, bo nie ma nad czym.

makijaż, strój, pareo - OB
torebka - Epitaph
buty - Insondable
pierścionki - Beetlebum


Na tym kończę notkę. Niebawem kolejny post. Pa :)
  

 

No comments:

Post a Comment