Friday, July 8, 2011

Nowości z butików...

Jak ja uwielbiam ten obrazek ;3

Hej ^^ Dzisiaj kolejne nowości z butików ;) Ale napisałam tylko o tych najważniejszych...

Poza tym - znowu mam deprechę :< (o poprzedniej można było przeczytać na moim FSowym blogu) Tym razem związana ona jest z... Bleach'em! Ano właśnie, zaczyna mnie to nudzić. Jak to możliwe? Po prostu walka z tymi Bounto za długo się przeciąga, a jest okropnie nudna :<

Dobra, nie zanudzam Was moimi sprawami tylko piszę te nowości, których i tak pewnie nikt nie czyta, a po prostu wchodzi w opisywany butik i ogląda ^.^ Dzisiaj będzie szybko, bo jestem za pół godziny umówiona z koleżankami (znalazłam wczoraj na stronie Heavy Duty trampki idealne, jakich szukam od kilku lat ;3 Więc dzisiaj jadę na stare miasto, żeby zdążyć zanim wykupią mój rozmiar ^.^ Jeśli nie zdążę - pogrążę się jeszcze bardziej i będę pisać smutne i melancholijne notki...).
(kliknięcie w logo przeniesie Cię do sklepu)
Zacznę od mojego butiku. W Waclawa's nareszcie pojawiła się nowa kolekcja ^^ Zdaję sobie sprawę, iż gościu na logu jest dziwny i się nie uśmiecha, ale ja go uwielbiam i musiałam go tam dać! W kolekcji znajdziecie letnie ciuchy (mnóstwo z nadrukami - owoce z minką). Jest też parę okropnych hendmejdów - spodenki (jeans wyszedł mi całkiem całkiem, ale kontury są błe i w złym kolorze) i dziwne stroje kąpielowe. Dodałam też 3 hendemejdy oddzielnie - dziwna sukienka, 2 sweterki i dwie koszulki z Chowderem ;3 (zamówione). Jest też trochę tatuaży.

Do Mistake powoli wchodzi nowa kolekcja - Bloody Mistake ^^ Gwendolin dodała już dwie imitacje krwi, porozrywane koszulki i gorseciki (?). Wszystko jak zwykle cudownie narysowane i po 40 m$ ^.^ Pojawiło się też 5 limitek. Są to prześliczne sukienki ;3 (ostatnią lekcję stylu robiłam z jedną z nich). Każda kosztuje jedynie 6 glamsów :)

Kolejnym butikiem jest oczywiście Banana Republic ♥ ^^ Kolekcję każdy już na pewno widział, więc opiszę to szybciutko - zadżemiście budyniaste hendmejdy, wszystko 40 m$ i jedna limitka, na którą się niestety nie załapałam :( Jeśli kogoś nie było stać na miętowe martensy w OB - w tej kolekcji znajdziecie takie same, tylko szare za 40 m$ ^^

W ForGoth również pojawiła się nowa kolekcja - Get Alternative! ^^ Znajdziecie trochę ślicznie narysowanych ciuchów :D Wszystko po 40 m$. Mi najbardziej spodobała się bluzka w motyle i pierwsze, białe buty ;) Memorka dodała też 7 ślicznych limitek, Pozostały jeszcze czarne spodnie z podarciami, podkolanówki, kurteczka, czarna koszulka, futerko i buty ^.^ Kosztują po 200 m$. Jest też kilka ciuszków dodanych oddzielnie (po 40 m$) - bardzo ciekawa sukienka, spodnie i długa spódnica ;)

W Mango♥ również znajdziecie nową kolekcję - Miss Sunshine. Bardzo fajne, idealnie dopasowane, ubierankowe ciuchy ;3 Nie będę się rozpisywać, tylko powiem, iż kolekcja jest bardzo mrymraśna ;D

La Moda ♥ również uraczyło nas nową kolekcją ;3 Są to 4 pięknie dopasowane ciuszki w różnych kolorach ^^ Wszystkie po 80 m$.

W FancyIsland także są nowe, ubierankowe ciuchy ^^ 40 m$, wycięte łapki i ślicznie dopasowane. Zapraszam ;D

W Insondable hendmejd kolekszyn. Wszystko super ;D Nie tak pięknie jak u Fantie, ale i tak wykupiłam większość ciuchów ^.^ Ceny od 46 do 50 m$ ;)

Ostatnim butikiem na dziś jest Maggi's Island. Maggi dodała 9 ślicznych koszulek ^^ Są 3 w panterkę, 3 z sercem i 3 z buźką ;) Niestety nie mają wyciętej łapki... :(

To tyle ^^

No comments:

Post a Comment