Saturday, September 1, 2012

Ale mirableki to są całkiem smaczne.

Tytuł nie powiązany. Kasia znowu przybywa napisać nowości z butików po prawie miesiącu nieobecności (czyli te "nowości" to tak naprawdę wszystko miesiąc wstecz), wyrzuci mnie Sabi kiedyś w końcu. Pojutrze szkoła, znowu wkuwanie na biologię różnych dziwnych pierdół godzinami, żeby dostać 2 z klasówki z całego roku, bo pytania były tak cholernie szczegółowe. A jednak ostatnio mam jakiś dziwny okres szczęścia - moje włosy wyjątkowo są proste same z siebie, udało mi się raz w życiu narysować buty w miarę ładnie, przeszłam do końca sudoku w telefonie, a Dębski na ostatnim streamie odpowiedział mi kilka razy :3 Za dużo tego na raz, pewnie w szkole coś się stanie, zabiję się na schodach albo wypadnę przez okno.

W ogóle próbowałam grać w Spelunky, ale nie przeszłam tutorialu, TYLE PRZEGRAĆ.

Koniec głupotek, teraz rzeczy istnotne. Korci mnie, żeby jeszcze popieprzyć o tym jak to ja bardzo nienawidzę blondyny khaleesi z Gry o Tron i chcę, żeby umarła, ale się powstrzymam.

Kropka szaleje, ruchome logo :3 Moje umiejętności z gifami ograniczają się do tańczącego papieża i dziwnych kadrów z anime. W każdym razie w Cropcianie cała strona mhraśnych ubrań, czarnego sporo.

W Saints Row (kiedy Insondable zmieniło nazwę? Okej, nie narzekam, jest ładna) już od jakiegoś czasu jest sobie taka sportowa kolekcja, pięknie narysowana, jak to Kara ma w zwyczaju.

Piernik twarz swoją pokazuje w kolekcji dla Pasteli, bardzo fajne kokardki i opaski z kolcami, tyle kolorów, że hoho. Miniaturek nie daję, bo wszystkie takie same, z ryjkiem właścicielki Recolored ♥.

Wielki powrót byłej rysowniczki OB, ubrania tak bardzo pjenkne, że ciut nie realne. Nie miałam jak tu wepchnąć nazwy butiku z linkiem, więc wepchnę tu na końcu - Crystalline.

My shop:) nie ma loga, ni mam co wkleić, więc dam tylko dwie miniaturki z tych kilku stron ozdób do włosów :3

W ▲OH WOW LOVELY▲ kolekcja o wdzięcznej, ynteligentnej nazwie, a w niej czapki, tunele, piercing, everything. Nabyłam wszystko :3

Dam na koniec piosenkę, bo dawno nie dawałam.

No comments:

Post a Comment